Kalendarz zajęć

W ramach naszego Członkostwa możesz wziąć udział we wszystkich organizowanych zajęciach grupowych. Poznaj naszą ofertę!

Typy zajęć:

BODY & MIND - trening mentalny
FAT BURNING - trening spalający
SHAPE & SCULPT - trening modelująco wzmacniający
MIX - trening mieszany 
DANCE - trening taneczny
YOUNG - trening dla dzieci i młodzieży

  

Chcesz wziąć udział w zajęciach? – ZAPISZ SIĘ.

Nie możesz przyjść? – ODWOŁAJ, by zwolnić miejsce dla innych.

Zapisy na zajęcia są obowiązkowe. Można dokonać ich poprzez system internetowy lub kontaktując się z recepcją. 
Prosimy o wypisywanie się z zajęć minimum na 3 godziny przed zajęciami!

 

UWAGA! NOWOŚĆ! VIRTUAL CYCLING - zajęcia z wirtualnym trenerem w sali SPINNINGOWEJ - odbywają się przez cały dzień (z pominięciem godzin, kiedy odbywają się tam zajęcia z trenerem).
TERAZ MOŻESZ WYKONAĆ TRENING ROWEROWY KIEDY TYLKO CHCESZ!

Wyczyść filtry »
« Maj »
« 21 do 27-05-2018 »
Pn, 21-05-2018 08:00 - 08:55 TRX Mateusz Lichoń 8 wolnych
09:00 - 09:55 Pilates Aneta Sawicka -1 wolnych
09:00 - 09:55 Active Gym Nikodem Bugajski 8 wolnych
10:00 - 10:55 VMom Paulina Łasak-Ponikło 7 wolnych
17:00 - 17:55 VSpine Mateusz Lichoń 5 wolnych
17:00 - 17:55 Gracie Garage - SAMOOBRONA DLA KOBIET 8 wolnych
18:00 - 18:55 VBox Sebastian Jagielski 3 wolnych
19:00 - 19:55 VPump Milena Matura -2 wolnych
19:00 - 19:55 TRX Mateusz Lichoń -1 wolnych
19:00 - 19:55 VSpinning Marta Modrzyńska 8 wolnych
Wt, 22-05-2018 09:00 - 09:55 VSpine Konrad Plata 1 wolnych
ZASTĘPSTWO
16:00 - 16:45 KIDS DANCE Tomasz Smarzyński 14 wolnych
17:00 - 17:45 VSpine JUNIOR Mateusz Lichoń 11 wolnych
18:00 - 18:55 TRX Monika Gadkowska -2 wolnych
19:00 - 19:55 VStretch & Mobility Klaudia Kula 3 wolnych
19:00 - 19:55 VCalisthenics Mateusz Lichoń 6 wolnych
19:00 - 19:30 HIIT SPINNING Monika Gadkowska -1 wolnych
20:00 - 20:55 bodyART Klaudia Kula 12 wolnych
Śr, 23-05-2018 09:00 - 09:55 Active Gym Mateusz Lichoń 0 wolnych
ZASTĘPSTWO
16:00 - 16:45 JUNIOR BOX Sebastian Jagielski 14 wolnych
17:00 - 17:55 Pilates Kasia Chanowska 9 wolnych
17:00 - 17:55 Gracie Garage Brazilian Jiu-Jitsu 7 wolnych
18:00 - 18:55 TRENING DLA FIRM (sesja zamknięta) Nikodem Bugajski 15 wolnych
18:00 - 18:55 TRX Mateusz Lichoń 2 wolnych
18:00 - 18:55 VBox Sebastian Jagielski 2 wolnych
19:00 - 19:55 VPump Milena Matura -3 wolnych
19:00 - 19:55 VCircuit Nikodem Bugajski 9 wolnych
19:00 - 19:55 VSpinning Marta Modrzyńska 5 wolnych
Cz, 24-05-2018 08:00 - 08:30 HIIT Konrad Plata 15 wolnych
09:00 - 09:55 Pilates Aneta Sawicka 1 wolnych
10:00 - 10:55 VMom Paulina Łasak-Ponikło 6 wolnych
16:00 - 16:45 DISCO DANCE Tomasz Smarzyński 12 wolnych
16:00 - 16:45 Gracie Garage - SAMOOBRONA DLA DZIECI 8 wolnych
17:00 - 17:55 ZUMBRASIL Murilo Marrom 19 wolnych
18:00 - 18:55 Pilates Kasia Chanowska -3 wolnych
18:00 - 18:55 VCalisthenics Mateusz Lichoń 10 wolnych
19:00 - 19:55 VSpinning Monika Gadkowska 2 wolnych
20:00 - 20:55 VPump Monika Gadkowska 0 wolnych
Pt, 25-05-2018 09:00 - 09:55 VSpine Mateusz Lichoń 2 wolnych
16:00 - 16:45 VSpine JUNIOR Mateusz Lichoń 9 wolnych
17:00 - 17:55 VSpine Kasia Chanowska 9 wolnych
17:00 - 17:55 VFunctional Mateusz Lichoń 8 wolnych
ZASTĘPSTWO
17:00 - 19:00 SMART ARTIST 3-10 lat Iwona 6 wolnych
18:00 - 18:55 Pilates Kasia Chanowska 0 wolnych
18:00 - 18:55 VBox Sebastian Jagielski -1 wolnych
19:00 - 19:55 TRX Nikodem Bugajski -2 wolnych
20:00 - 20:55 JOGA Iga Mrowiec 13 wolnych
So, 26-05-2018 09:00 - 09:55 Pilates Kasia Chanowska -1 wolnych
10:00 - 10:55 ZUMBA Katarzyna Wróbel 13 wolnych
11:00 - 11:55 ZUMBA KIDS Katarzyna Wróbel 13 wolnych
N, 27-05-2018 09:00 - 09:55 JOGA Iga Mrowiec 17 wolnych
10:00 - 10:55 Pilates Kasia Chanowska -1 wolnych