Kalendarz zajęć

W ramach naszego Członkostwa możesz wziąć udział we wszystkich organizowanych zajęciach grupowych. Poznaj naszą ofertę!

Typy zajęć:

BODY & MIND - trening mentalny
FAT BURNING - trening spalający
SHAPE & SCULPT - trening modelująco wzmacniający
MIX - trening mieszany 
DANCE - trening taneczny
YOUNG - trening dla dzieci i młodzieży

  

Chcesz wziąć udział w zajęciach? – ZAPISZ SIĘ.

Nie możesz przyjść? – ODWOŁAJ, by zwolnić miejsce dla innych.

Zapisy na zajęcia są obowiązkowe. Można dokonać ich poprzez system internetowy lub kontaktując się z recepcją. 
Prosimy o wypisywanie się z zajęć minimum na 3 godziny przed zajęciami!

 

UWAGA! NOWOŚĆ! VIRTUAL CYCLING - zajęcia z wirtualnym trenerem w sali SPINNINGOWEJ - odbywają się przez cały dzień (z pominięciem godzin, kiedy odbywają się tam zajęcia z trenerem).
TERAZ MOŻESZ WYKONAĆ TRENING ROWEROWY KIEDY TYLKO CHCESZ!

Wyczyść filtry »
« Luty »
« 19 do 25-02-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00-09:55 1 wolnych

Pilates

Aneta Sawicka

FITNESS

09:00-09:55 10 wolnych

Active Gym

Nikodem Bugajski

FUNCTIONAL

10:00-10:55 7 wolnych

VMom

Paulina Łasak-Ponikło

FITNESS

17:00-17:55 5 wolnych

VSpine

Mateusz Lichoń

FITNESS

18:00-18:55 13 wolnych

SALSATION

Angelika Smoleń

FITNESS

18:00-18:55 0 wolnych

VBox

Sebastian Jagielski

STRETCHING

19:00-19:55 -2 wolnych

TRX

Mateusz Lichoń

FUNCTIONAL

07:00-07:30 18 wolnych

HIIT

Konrad Plata

FITNESS

09:00-09:55 0 wolnych

VSpine

Mateusz Lichoń

FITNESS

16:00-16:45 11 wolnych

KIDS DANCE

Tomasz Smarzyński

FITNESS

17:00-17:45 14 wolnych

VSpine JUNIOR

Mateusz Lichoń

SPINNING

18:00-18:55 12 wolnych

VCore & More

Marcelina Szumera

FITNESS

18:00-18:55 4 wolnych

TRX

Monika Gadkowska

FUNCTIONAL

19:00-19:55 4 wolnych

VStretch & Mobility

Klaudia Kula

FITNESS

19:00-19:55 -1 wolnych

VCalisthenics

Mateusz Lichoń

FUNCTIONAL

19:00-19:30 4 wolnych

HIIT SPINNING

Marcelina Szumera

SPINNING

20:00-20:55 6 wolnych

bodyART

Klaudia Kula

FITNESS

07:00-07:30 9 wolnych

HIIT SPINNING

Monika Gadkowska

SPINNING

09:00-09:55 7 wolnych

VSpine

Mateusz Lichoń

FITNESS

09:00-09:45 10 wolnych

Active Senior Gym

Monika Gadkowska

FUNCTIONAL

16:00-16:45 12 wolnych

JUNIOR BOX

Sebastian Jagielski

FITNESS

17:00-17:55 7 wolnych

Pilates

Kasia Chanowska

FITNESS

17:00-17:55 7 wolnych

V Kettlebell

Konrad Plata

FUNCTIONAL

17:00-19:00 0 wolnych

SMART ARTIST 3-10 lat

Team Vitality

STREFA DZIECI

ZASTĘPSTWO

18:00-18:55 15 wolnych

TRENING DLA FIRM (sesja zamknięta)

Nikodem Bugajski

FITNESS

18:00-18:55 4 wolnych

SKI TRX

Mateusz Lichoń

FUNCTIONAL

18:00-18:55 3 wolnych

VBox

Sebastian Jagielski

STRETCHING

19:00-19:55 0 wolnych

VPump

Milena Matura

FITNESS

19:00-19:55 5 wolnych

VCircuit

Nikodem Bugajski

FUNCTIONAL

19:00-19:55 5 wolnych

VSpinning

Marta Modrzyńska

SPINNING

20:00-20:55 8 wolnych

CHILL JOGA

Monika Klisch

FITNESS

07:00-07:30 17 wolnych

HIIT

Nikodem Bugajski

FITNESS

08:00-08:55 7 wolnych

TRX

Nikodem Bugajski

FUNCTIONAL

09:00-09:55 5 wolnych

Pilates

Aneta Sawicka

FITNESS

10:00-10:55 5 wolnych

VMom

Paulina Łasak-Ponikło

FITNESS

16:00-16:45 10 wolnych

DISCO DANCE

Tomasz Smarzyński

FITNESS

17:00-17:55 17 wolnych

ZUMBRASIL

Murilo Marrom

FITNESS

17:00-17:55 3 wolnych

VStretch

Kasia Chanowska

SPINNING

18:00-18:55 1 wolnych

Pilates

Kasia Chanowska

FITNESS

18:00-18:55 1 wolnych

VCalisthenics

Mateusz Lichoń

FUNCTIONAL

19:00-19:55 1 wolnych

VSpinning

Monika Gadkowska

SPINNING

20:00-20:55 5 wolnych

VPump

Monika Gadkowska

FITNESS

08:00-08:55 8 wolnych

TRX

Monika Gadkowska

FUNCTIONAL

09:00-09:55 3 wolnych

VSpine

Mateusz Lichoń

FITNESS

16:00-16:45 9 wolnych

VSpine JUNIOR

Mateusz Lichoń

FITNESS

17:00-17:55 9 wolnych

VSpine

Kasia Chanowska

FITNESS

17:00-17:55 4 wolnych

VFunctional

Konrad Plata

FUNCTIONAL

17:00-19:00 1 wolnych

SMART ARTIST 3-10 lat

Iwona

STREFA DZIECI

18:00-18:55 -1 wolnych

Pilates

Kasia Chanowska

FITNESS

18:00-18:55 3 wolnych

VBox

Konrad Plata

STRETCHING

ZASTĘPSTWO

19:00-19:55 14 wolnych

Ladies Latino Dance

Beata Smarzyńska

FITNESS

19:00-19:55 0 wolnych

TRX

Nikodem Bugajski

FUNCTIONAL

20:00-20:55 11 wolnych

JOGA

Iga Mrowiec

FITNESS

08:00-08:30 16 wolnych

HIIT

Team Vitality

FITNESS

09:00-09:55 1 wolnych

Pilates

Aneta Sawicka

FITNESS

ZASTĘPSTWO

10:00-10:55 15 wolnych

ZUMBA

Katarzyna Wróbel

FITNESS

11:00-11:55 8 wolnych

ZUMBA KIDS

Katarzyna Wróbel

FITNESS

11:00-11:55 8 wolnych

VCircuit

Team Vitality

FUNCTIONAL

09:00-09:55 11 wolnych

JOGA

Iga Mrowiec

FITNESS

10:00-10:55 3 wolnych

Pilates

Aneta Sawicka

FITNESS

ZASTĘPSTWO

11:00-11:55 7 wolnych

TRX

Team Vitality

FUNCTIONAL

← →